LGU1K222MELB
MFR.Part #
LGU1K222MELB
JLCPCB Part #
C1580147
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@120Hz 2200uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS