400VXG150MEFCSN22X35
MFR.Part #
400VXG150MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1644351
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.554A@10kHz 10mm 150uF 22mm 35mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS