80MXG1500MEFCSN22X30
MFR.Part #
80MXG1500MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1590508
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.59A@120Hz 10mm 1500uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS