500MXK560MEFCSN30X60
MFR.Part #
500MXK560MEFCSN30X60
JLCPCB Part #
C1588304
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.47A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 500V 560uF 60mm ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS