6.3ZLH1200MEFC10X12.5
MFR.Part #
6.3ZLH1200MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5115463
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 1200uF 5mm 6.3V 798mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS