80MXC3900MEFCSN35X30
MFR.Part #
80MXC3900MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C3724075
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.97A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 3900uF 80V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS