50MXC3900MEFCSN25X30
MFR.Part #
50MXC3900MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1607394
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.22A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 3900uF 50V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS