80LSQ100000MNB77X141
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80LSQ100000MNB77X141
JLCPCB Part #
C1590995
Package
Bolt,D77xL141mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 141mm 21.5A@120Hz 3000hrs@85℃ 31.4mm 77mm 80V ±20% 螺栓,D77xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS