450LSU4700MNB77X141
MFR.Part #
450LSU4700MNB77X141
JLCPCB Part #
C1586767
Package
Bolt,D77xL141mm
Description
-25℃~+85℃ 141mm 23.8A@10kHz 31.4mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 77mm ±20% 螺栓,D77xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS