400LSG5600MEFC77X141
MFR.Part #
400LSG5600MEFC77X141
JLCPCB Part #
C3814388
Package
Bolt,D77xL141mm
Description
-25℃~+105℃ 13.2A@120Hz 141mm 31.4mm 400V 5000hrs@105℃ 5600uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS