385MXC330MEFC35X30
MFR.Part #
385MXC330MEFC35X30
JLCPCB Part #
C1615091
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.35A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 385V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS