6.3YXG330MEFCT16.3X11
MFR.Part #
6.3YXG330MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1592353
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 187mA@120Hz 2.5mm 220mΩ 3000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS