580LSU2200MNB64X149
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
580LSU2200MNB64X149
JLCPCB Part #
C1500445
Package
Bolt,D64xL149mm
Description
-25℃~+85℃ 149mm 2200uF 28.2mm 3000hrs@85℃ 580V 64mm 9.23A@10kHz ±20% 螺栓,D64xL149mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS