200WXA47MEFC16X16
MFR.Part #
200WXA47MEFC16X16
JLCPCB Part #
C1668408
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 16mm 16mm 2000hrs@105℃ 200V 375mA@10kHz 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS