63ZLJ470MGA12.5X25
MFR.Part #
63ZLJ470MGA12.5X25
JLCPCB Part #
C1598314
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.46A@100kHz 25mm 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS