100USC1200MEFCSN25X25
MFR.Part #
100USC1200MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1601974
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 1200uF 2.12A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS