25ZLH1000MEFCT810X23
MFR.Part #
25ZLH1000MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C2798247
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 18mΩ@100kHz 2.25A@100kHz 23mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS