6.3ZLH8200MEFC16X25
MFR.Part #
6.3ZLH8200MEFC16X25
JLCPCB Part #
C432329
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 25mm 6.3V 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS