63ZL680MEFCGC18X20
MFR.Part #
63ZL680MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1601723
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.348A@120Hz 18mm 20mm 5000hrs@105℃ 63V 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS