420MXC330MEFCSN30X40
MFR.Part #
420MXC330MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1609825
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.37A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 40mm 420V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS