25PK3300MEFC16X25
MFR.Part #
25PK3300MEFC16X25
JLCPCB Part #
C5114646
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 25V 25mm 2A@120Hz 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS