200WXA100MEFCGC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200WXA100MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599808
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS