25YK220M6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YK220M6.3X11
JLCPCB Part #
C1591902
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 310mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS