180VXR2200MEFC35X50
MFR.Part #
180VXR2200MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1609855
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2.9A@120Hz 2200uF 35mm 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS