35ZLH680MEFCCR10X23
MFR.Part #
35ZLH680MEFCCR10X23
JLCPCB Part #
C1595787
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 1.238A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 18mΩ 23mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS