400MXG220MEFCSN30X25
MFR.Part #
400MXG220MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1582083
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.25A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS