LGN2X680MELB30
MFR.Part #
LGN2X680MELB30
JLCPCB Part #
C7295659
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 560mA@120Hz 600V 68uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS