400USG560MEFCSN30X45
MFR.Part #
400USG560MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1588172
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.69A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 400V 45mm 560uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS