LKG2A182MESZAK
MFR.Part #
LKG2A182MESZAK
JLCPCB Part #
C1607312
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1800uF 2.85A@120Hz 22mm 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS