63USC2700MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63USC2700MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1603564
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.52A@120Hz 25mm 25mm 2700uF 3000hrs@85℃ 63V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS