SLPX471M180C1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX471M180C1P3
JLCPCB Part #
C6229018
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.08A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 423mΩ@120Hz 470uF ±20% Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS