LGU1K682MELC
MFR.Part #
LGU1K682MELC
JLCPCB Part #
C433191
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.19A@120Hz 45mm 6800uF 80V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS