25PZK330M8X9
MFR.Part #
25PZK330M8X9
JLCPCB Part #
C6373097
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 22mΩ 25V 3.5mm 300mA@100Hz 330uF 4000hrs@125℃ 8mm 9mm ±20% Plugin,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS