450MXK220MEFC25X30
MFR.Part #
450MXK220MEFC25X30
JLCPCB Part #
C1607072
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.876A@10kHz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS