63PX470MEFCCC12.5X20
MFR.Part #
63PX470MEFCCC12.5X20
JLCPCB Part #
C1597102
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 470uF 5mm 63V 700mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS