420MXK470MEFCSN25X50
MFR.Part #
420MXK470MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1498085
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.18A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 420V 470uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS