160VXR390MEFCSN25X25
MFR.Part #
160VXR390MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602436
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 160V 25mm 25mm 390uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS