350LSQ8200M90X141
MFR.Part #
350LSQ8200M90X141
JLCPCB Part #
C1619384
Package
Bolt,D90xL141mm
Description
-25℃~+85℃ 141mm 22.42A@10kHz 3000hrs@85℃ 31.4mm 350V 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS