63MXG3300MEFCSN22X35
MFR.Part #
63MXG3300MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1581623
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.33A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 63V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS