100USC8200MEFC35X60
MFR.Part #
100USC8200MEFC35X60
JLCPCB Part #
C1613026
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 60mm 8200uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS