35TXW1500MEFC10X50
MFR.Part #
35TXW1500MEFC10X50
JLCPCB Part #
C5114804
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 1500uF 2.21A@120Hz 35V 50mm 5mm ±20% 插件,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS