100TXW33MEFC6.3X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100TXW33MEFC6.3X25
JLCPCB Part #
C5110637
Package
Plugin,D6.3xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 2.5mm 25mm 33uF 382mA@120Hz 6.3mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS