63MXG1800MEFCSN20X30
MFR.Part #
63MXG1800MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C3723036
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.58A@120Hz 10mm 1800uF 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 63V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS