LKG1V332MESYAK
MFR.Part #
LKG1V332MESYAK
JLCPCB Part #
C1602414
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 30mm 3300uF 35V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS