450HFG1800MBN45X100
MFR.Part #
450HFG1800MBN45X100
JLCPCB Part #
C4155329
Package
Plugin,D45xL100mm
Description
-25℃~+105℃ 100mm 1800uF 22.5mm 450V 45mm 5000hrs@105℃ 6.08A@120Hz ±20% 插件,D45xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS