80USG3900MEFCSN25X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80USG3900MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1588390
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3.62A@120Hz 3000hrs@85℃ 3900uF 40mm 80V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS