63MXC6800MEFCSN30X50
MFR.Part #
63MXC6800MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C1605828
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 50mm 63V 6800uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS