ALA8DF471CF400
MFR.Part #
ALA8DF471CF400
JLCPCB Part #
C6119738
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2.67A@100Hz 30mm 322.4mΩ@100Hz 400V 470uF 50mm 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS