250VXH680MEFCSN22X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250VXH680MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1602814
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 250V 3.675A@10kHz 5000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS