63MXG2700MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63MXG2700MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1590061
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.11A@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 63V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS